Mali Müşavir Ferdi Asım Hellaç | Zonguldak - Ereğli | Mali Müşavir Ferdi Asım Hellaç

Ferdi Asım Hellaç Kimdir?

23 Mart 1983 tarihinde Kdz. Ereğli՚de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kdz. Ereğli՚de, üniversite öğrenimini Akdeniz Üniversitesi՚nde tamamladı. Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi Anabilim Dalında Yüksek Lisans yaptı.

“Vergi, Vergiye Karşı Tepkiler Zonguldak İli Gelir Vergisi Mükelleflerinin Vergiye Karşı Tepkileri“ konulu tezi bulunmaktadır. Çeşitli kurum ve kuruluşların muhasebe bölümlerinde çalıştı. 2008 yılında katıldığı mesleki yeterlilik sınavlarının tamamında ilk sınavda başarılı olup "Serbest Muhasebeci Mali Müşavir" unvanını almaya hak kazandı.

2008 yılından itibaren Zonguldak Mali Müşavirler Odasına kayıtlı olup bağımsız olarak Kdz. Ereğli՚de Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik yapmaktadır. Çeşitli gazete ve dergilerde mesleki konularda makaleleri yayımlanmıştır.

2009 ila 2016 yılları arasında Kdz. Ereğli՚de yerel mahkemelerce mali konularda bilirkişi olarak görevlendirilmiştir. Zonguldak Mali Müşavirler Odası՚nda Bilgi Teknolojileri Komisyonu, Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Birliği Derneği Kdz. Ereğli Şubesi Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

Evli ve iki çocuk babasıdır.


Eserlerini görmek için tıklayın
Katıldığı eğitim ve seminerleri görmek için tıklayın