Hellac.Com Hakkında


SM Mali Müşavir Ferdi Asım HELLAÇ Mevzuat Sitesi
(http://www.hellac.com)

Güvenlik ve Gizlilik Bildirimi

 

Hellac.Com internet sitemize hoş geldiniz.

www.hellac.com sitesi SM Mali Müşavir Ferdi Asım HELLAÇ`a aittir. Site 24 Ocak 2007 tarihinden itibaren yayım yapmaktadır. Bu siteyi ziyaret eden üyelerimizin ve kullanıcılarımızın bilgi güvenliği Hellac.Com için önemlidir.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dâhilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Hellac.Com tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişi ya da kurumlara verilmeyecektir. Üyelik kaydı yaptığınız sırada girdiğiniz e-posta adresinize, güncel mevzuat, duyurular, makaleler ve diğer haberler ücretsiz olarak gönderilecektir. E-Posta adresiniz yasal zorunluluklar ve izniniz haricinde kesinlikle üçüncü şahıs ve kuramlarla paylaşılmayacaktır.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanız gerektiğini vurgulamak isteriz. Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde Hellac.Com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

Hellac.Com bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkımızı saklı tutmaktayız.

Ferdi Asım HELLAÇ

Site Yöneticisi - SMMM


Ferdi Asım Hellaç Muhasebe ve Mali Müşavirlik Bürosu 13 Ekim 2008 tarihinden itibaren Karadeniz Ereğli՚de faaliyet göstermektedir. Ayrıntılar için, "hizmetlerimiz" alanını inceleyiniz.