Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Kişisel Bilgilerin Korunması

Hellac.Com internet sitemize hoş geldiniz.
 
Hellac.Com sitesi Ferdi Asım Hellaç'a aittir. Site 24 Ocak 2007 tarihinden itibaren yayım yapmaktadır. Bu siteyi ziyaret eden  üyelerimizin ve kullanıcılarımızın bilgi güvenliği Hellac.Com için önemlidir. Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dâhilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Hellac.Com tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişi ya da kurumlara verilmeyecektir. E- Bülten üyelik kaydı yaptığınız sırada girdiğiniz e-posta adresinize, güncel mevzuat, duyurular, makaleler ve diğer haberler ücretsiz olarak gönderilecektir. E-Posta adresiniz yasal zorunluluklar ve izniniz haricinde kesinlikle üçüncü şahıs ve kuramlarla paylaşılmayacaktır.
 
Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanız gerektiğini vurgulamak isteriz. Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olacağınızı hatırlatmak isteriz. Web sitemizde Hellac.Com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.
 
Hellac.Com olarak internet sitemizde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkımızı saklı tutmaktayız.