Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Sık Sorulan Sorular

Vergi, denetim ve finansal danışmanlık alanlarında çok geniş bir yelpazede kurumsal çözümler sunmaktayız. Detalar için hizmetler alanını inceleyiniz.

Ofisimiz Zonguldak ilinin Ereğli ilçesindedir. Başka bir yerde ofisimiz bulunmamaktadır. Muhasebe ve Mali Müşavirlik hizmetimizi Zonguldak, Düzce, Bolu ve Bartın il ve ilçelerine vermekteyiz.  Danışmanlık hizmetimizi ise Türkiye geneline vermekteyiz. 

Hizmetlerimiz sayfasından, güncel teknoloji ve pazar dinamiklerine uygun tüm hizmetlerimizi inceleyebilir, dilediğiniz hizmeti almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kuruluşumuz vergi davalarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Web sitemizde yer alan iletişim formunu kullanarak 7/24 iletişim kurabilir, ya da size uygun olan en yakın zamanda bizlere ulaşabilirsiniz. Ofisimizi ziyaret etmek istediğinizde hafta içi 9:00 ila17:00 saatleri arasında ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Online danışmanlık paketlerimiz üç gruptan oluşmaktadır. Birincisi "temel düzey danışmanlık" ikincisi "orta düzey danışmanlık" üçüncüsü ise "ileri düzey danışmanlık" paketleridir.

Sorularınız öncelikle konusuna göre sınıflandırılıp hangi paket kapsamında olduğu belirlenir. Belirlenen pakete göre yapılacak işlemler tarafınıza bildirilir. 

Paket satın alma işlemi gerçekleştikten sonra sorunuz yazılı olarak yanıtlanarak kayıtlı e-posta adresinize iletilir. Talep edilmesi halinde telefon görüşmesiyle de desteklenir.

Tek soruluk danışmanlık hizmetimizde sorunun dahil olduğu paket için en az 1 saatlik ücret alınır.

Evet alabilirsiniz. Katılımcı sayısı üç kişiyle sınırlıdır. Toplantı zamanı ve oturum bilgileri kayıtlı e-posta adresinize toplatıdan önce iletilir. Belirlenen gün ve saatte toplantı yapılır. Toplantıda önceden belirlenen konularda bilgilendirme yapılır, konuya dair ve paket dahilindeki sorularınız yanıtlanır. 

Paket içeriğindeki konular dahilinde sorulan sorulara yazılı/sözlü olarak cevap verilir. Toplantı talep edilmesi halinde bir aylık süre içerisinde toplantı sayısı 4 toplantı ve 8 saat ile sınırlıdır. Hizmetin ifa edildiği tarihte hizmet bedeli tarafınıza fatura edilir. 

Toplantı zamanı, müşterilerimizin ve ofisimizin iş durumu göz önüne alınarak belirlenir. 

Paketin içeriğini oluşturan hizmet tamamlandığında, sisteme kayıtlı bilgilerinize göre danışmanlık hizmeti tarafınıza fatura edilir. Düzenlenen fatura kayıtlı e-posta adresinize elektronik olarak iletilir.

Belirlenen gün ve saatte toplantıya katılım gerçekleşmediğinde ikinci toplantı zamanı ilgiliye tekrar bildirilir. İkinci toplantıya da  katılım gerçekleşmemesi halinde toplantı iptal edilir. Ücret iadesi yapılmaz.